Hemen Ara
Kapat
Back
Paylaş

Gnc Makina Satışlarını Artırıyor, Üretim Sektörü Büyüyor

Gnc Makina Satışlarını Artırıyor, Üretim Sektörü Büyüyor

GNC MAKİNA’DAN YATIRIMCIYA DESTEK SÜRÜYOR


GNC MAKİNA SATIŞLARINI ARTIRDI:  2020 YILINDA % 200
2021 YILI İLK ÇEYREKDE %125

 

Talaşlı imalat sanayinin temel üretim araçlarından olan takım tezgâhları alanında önemli bir güce sahip GNC Makina’nın Genel Müdürü Emre Seçkin, 2021 yılının ilk çeyreğini değerlendirdi. 

CNC makine kulvarında birçok sektörün önemli bir tedarikçisi olan GNC Makina, 2020 yılında hedefinin iki katı oranında, satış gerçekleştirdi. Yüzde 200 oranında satış gerçekleştiren GNC Makina iş potansiyelini büyütmeye devam ediyor. 2021 yılının ilk çeyreğinde de başarısını sürdüren GNC Makina, bu kez yüzde 125 oranında,  satışlarını artırdı.

Türkiye imalat sanayisinin yapıtaşı ve itici gücü olan, “Takım Tezgahları’’ alanında sektöre hizmet veren GNC Makina, 2021 yılının Ocak ayından Mart ayı sonuna kadar olan dönemde satışlarını artırarak üretim sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor.

10 yıl önce kurulan ve her yıl ortalama %80 büyüyen GNC Makina, Türkiye’nin sanayi gücüne üretim olanağı sunarken, pazardaki payını da artırıyor. Pazar payı  %12’nin üzerinde olan GNC Makina, milyon dolarlık makine stok gücüne de sahip.

Müşteri memnuniyeti konusunu en önemli değer olarak belirleyen GNC, 2 milyonluk yedek makine stokuyla müşterilerin ihtiyacına hızlı yanıt veriyor.

 

VICTOR TAİCHUNG’UN İLE DÜNYA SATIŞ LİDERİ

Nakamura- Tome, Averex, Romi, Vision Wide, Vonghler, Lico gibi yüksek hız, nitelik ve kaliteye sahip takım tezgâhlarının distrübütörü olan GNC, Victor Taichung adlı markanın tüm dünya distribütürleri arasında satış lideri konumunda. İmalat sanayinde, üretim alanında ‘’maliyet-fayda’’ dengesini optimum seviyede sağlayan makinalarla hizmet veren GNC Makina, dijital dönüşüm projeleri ile de ihtiyaçlara yanıt veriyor.

‘HEDEFİMİZ 2021 YILINI %50 BÜYÜME İLE KAPAMAK

2021 yılında istihdamını ikiye katlayan GNC Makina, bu yılın stratejik odağına; çalışanların gelişimi ve yetkinliklerinin artırılmasını yerleştirdi. Üreticiye değer katacak şekilde optimizasyon sağlayacaklarını belirten Genel Müdür Emre Seçkin, müşterilerin en önemli iş ortakları olduğunu belirtti.

Satış Sonrası Hizmet aşamasında “Artırılmış Gerçeklik” teknolojisini kullandıklarını ifade eden Seçkin, bu teknoloji ile müşterilerimize uzaktan, hızlı ve güvenli müdahale edebiliyoruz. Böylece üretimin aksamadan ve seri bir şekilde devam etmesine katkı sağlıyoruz dedi.

Yılın ilk çeyreğinde %125 büyüdüklerini dile getiren Seçkin, 2021 yılsonu % 50 büyüme hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

GNC CNC Makina Teknolojileri Hakkında

2010 yılında İstanbul’da kurulan GNC CNC Makina Teknolojileri; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya ve Adana’da bulunan şubeleri ile sektörüne fayda, çözüm ortaklarına katma değer oluşturmak amacı ile yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm kaynaklarını sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, yaygın servis ağı ve saha avantajı ile doğru tespit ederek en hızlı, en güvenilir şekilde cevaplamak için kullanan GNC Makina; VICTOR Taichung, NAKAMURA-TOME, AVEREX, ROMI, VISION WIDE, VONGHLER ve LICO gibi yüksek hız, nitelik ve kaliteye sahip takım tezgâhları ile şirketlerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmıştır.