Hemen Ara
Kapat
Back
Paylaş

GNC Makina'dan Çalışanlarına Beşinci Yıl Tebriği

GNC Makina'dan Çalışanlarına Beşinci Yıl Tebriği

2010 yılında kurulduğu günden bu yana hayatın her alanında yaşamın en değerli parçasına hizmet etmek için yola çıkan GNC Makina’da düzenlenen törenle, çalışma süresi 5 yılı geçen personellere çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla saat takdim edildi.


GNC Makina’nın başarısına en büyük katkıyı personellerinin sağladığını düşünen ve bunu ilke edinen GNC Makina Genel Müdürlüğü’nde, 13 Ocak 2021 Çarşamba günü düzenlenen törende Teknik Servis Sorumlusu İbrahim Mutlu, Teknik Servis Uzmanı Selami Işık, Satış Uzmanı Süleyman Çetiner, Müşteri İlişkilerinden Hatice Tayar ve Ofis Hizmet Personeli Zehra Koçlar’a uzun yıllar birlikte geçirilen zamanın kıymetini temsilen saat hediye edildi.

 

GNC Makina’ nın gelişmesine katkı sağlayan, çalışanlara, “birlikte güçlü” olduklarını ifade eden GNC Makina Genel Müdür’ü Emre Seçkin; “Bu şirketin bugün olduğu yerde büyümesine yardımcı olmak için gerçekleştirdiğiniz tüm fedakârlıklarınıza değer verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Şirketimize adanmış hizmet yıllarınız ve bağlılığınız için sizinle gurur duyuyor ve çabalarınızı derin bir takdirle karşılıyoruz. İlerlememizin ve başarımızın ayrılmaz bir parçası olduğunuz şirketimizde verdiğiniz emeklerinizden ve sağladığınız katkıdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Her sene 5. yıl, 10. yıl ve 15. yılını dolduran arkadaşlarımız için geleneksel olarak düzenlediğimiz bu uygulamanın diğer çalışanlarımıza da örnek olmasını istiyoruz” dedi.