Medya

Müşterilerinin verimlilik ve kapasitelerini geliştirmeye duyduğu bağlılık ve yatırımlarıyla GNC, takım tezgahları endüstrisine yeni bir vizyon getirmiştir ve kısa bir sürede yakalamış olduğu lider konumundan dolayı gurur duymaktadır.

GNC ürünleri ve müşterileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için güncel basın bültenleri, vaka çalışmaları ve haber bültenlerimizi takip edebilirsiniz. Planlanan etkinliklere ve seminerlere ilişkin detaylı bilgileri etkinlik takvimimizde bulabilirsiniz.

 • Haberler & Basın Bültenleri

  En yeni şirket haberlerimizi, ürünlerimiz, yatırımlarımız ve faaliyetlerimizi takip edin. Basın bültenlerimiz, ve basında firmamızla ilgili çıkan haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

  Tümünü Görüntüle
 • Fuar & Etkinlikler

  GNC Teknoloji, müşterileriyle buluşmak üzere Maktek, 3T İzmir, Konmak Konya, Bursa Metal İşleme gibi Türkiye’nin önde gelen sektörel fuarlarına katılmaktadır. Fuar ve etkinliklerimizle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için fuar takvimimizi inceleyebilirsiniz.

  Tümünü Görüntüle
 • Başarı Hikayeleri

  Müşterilerimiz ürünlerimizi farklı uygulamalarda kullanmakta ve verimliliklerini en yüksek düzeye çıkartmaktalar. Farklı sektörlerdeki farklı uygulamalar ve müşteri deneyimlerini öğrenmek için, başarı hikayelerine göz atabilirsiniz.

  Tümünü Görüntüle
 • Dokümanlar

  Ürünlerimizle ilgili detaylı teknik bilgilere ulaşmak, uygulama alanları hakkında bilgi almak için dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

  Tümünü Görüntüle