Hakkımızda

Makina sektöründe lider, güçlü ve dinamik yapısı, aktif ve konusunda uzman kadrosu ile hedeflerini aşarak hızla büyüyen GNC Teknoloji , CNC Takım Tezgâhları sektöründe, dünyanın liderliğini kabul ettiği, üreticilerinin Türkiye mümessilliğini başarı ile yapmaktadır. Kendi sektöründe son 6 yılın en hızlı büyüme grafiğini yakalamış olan firma, Tayvan'ın bir numaralı üreticisi konumundaki VICTOR Taichung'u 2014 yılında, dünyadaki tüm distribütörleri arasında en yüksek satış adetleriyle temsil etmiştir. Ülkesine AVEREX, LICO, KASUGA, ROMI gibi yüksek hız, kalite ve nitelikteki takım tezgahlarının kazandırılmasını da sağlamış olan firma, müşteri ve çalışan memnuniyetini öncelikleri olarak belirlemiş, çağdaş ve dinamik bir kuruluştur. 

Genel Merkez'i İstanbul İMES Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan GNC Teknoloji, bugün 40 kişiyi aşan deneyimli kadrosu ile Türkiye'nin tüm noktasında Müşterilerine en kısa sürede, en kalifiye servisi sunmayı ilke edinen GNC Teknoloji , Türkiye genelinde hizmet veren satış sonrası destek & teknik servis ekibine sahiptir, İstanbul Avrupa yakası, Ankara ve İzmirde ayrıca şubeleri bulunmaktadır.

Teknik servis ekibi tezgâhların devreye alınması ve ilk kullanıcı eğitimlerinin verilmesinin yanı sıra, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak hedefiyle, satış sonrası teknik destek hizmeti sağlamaktadır. Türkiye'de yaklaşık uzun yıllardır yüksek kalitesi ve teknolojisiyle tanınan Tayvan'ın lider üreticisi VICTOR markası, dünyada niteliği ve teknolojisiyle saygı duyulan markalar olan AVEREX, LICO, ve KASUGA-SEIKI, GNC'nin uzman teknik servis kadrosu ve yaygın teknik servis ağıyla, Türkiye pazarda en yüksek seviyede temsil edilmektedir.

GNC Teknoloji ürünleriyle, şirketler üretim verimliliklerini en üst düzeye çıkarmakta ve ürün kalite ve proseslerini geliştirmektedirler.