Fuarlar ve Etkinlikler

GNC Teknoloji, müşterileriyle buluşmak üzere Maktek, 3T İzmir, Konmak Konya, Bursa Metal İşleme gibi Türkiye’nin önde gelen sektörel fuarlarına katılmaktadır. Fuar ve etkinliklerimizle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için fuar takvimimizi inceleyebilirsiniz.

KONMAK 2017 Fuarı'na Davetlisiniz!

GNC TEKNOLOJİ 2017 yılında da Metal İşleme Sektörü’nün Anadolu Üssü olarak anılan KONMAK - Konya 14.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı'na katılıyor.

detaylar için tıklayınız.

14. 3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı

GNC TEKNOLOJİ 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında 14. 3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı’na katılıyor.

detaylar için tıklayınız.

Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı

GNC TEKNOLOJİ 10-13.12.2015 tarihleri arasında BURSA METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI’na katılıyor.

detaylar için tıklayınız.

KONMAK 2015 Konya 12.Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri Fuarı

KONMAK 2015 Konya 12.Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, 30 Nisan - 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında İSKON, KONELEX, KONYA DÖKÜM ve SAC İŞLEME 2015 fuarları ile eş zamanlı olarak TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi.

detaylar için tıklayınız.

3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı

GNC Teknoloji 5-8 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen 3T Uluslararası Metal İşleme Kalıp Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı’nda Ege ve İzmir bölgesindeki sanayicilerimizle buluşarak, yüksek kaliteli tezgahlarının canlı demolarını sundu.

detaylar için tıklayınız.

Türkiyenin En Büyük CNC Takım Tezgahları Fuarı Maktek 2014

Bu yıl ikincisi düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı,14-19 Ekim tarihlerinde, Büyükçekmece'deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

detaylar için tıklayınız.